Kavos aparatų gedimai – kaip jų išvengti, jog neprireiktų remonto?

Kavos aparatų gedimai nėra reti, todėl vos tik įsigijus šį prietaisą, reikia iš karto sužinoti apie galimus gedimus ir pagalvoti apie jų priežiūrą, kad būtų galima išvengti remonto. Pataria Taisykla7 specialistai.

Automatinių kavos aparatų gedimai

Šiais kavos aparatais naudotis yra paprasta, todėl jie labai dažnai pasirenkami. Jeigu išgirdote keistus garsus, gali būti, jog reikia sunerimti. Keisti garsai neretai parodo gedimą. Gedimus gali parodyti ir neskani kava ar ganėtinai keistas, nemalonus kvapas.

Kapsulinių kavos aparatų gedimai

Kavos aparatai su kapsulėmis sulaukia didelio susidomėjimo, nes jiems reikalinga nedidelė priežiūra. Nors priežiūros jie ir nereikalauja, su gedimais vis tiek tenka susidurti. Turbūt dažniausiai pasitaikantis yra nebėgantis vanduo. Tuomet tikrai reikia sunerimti. Yra ir kitų, pavyzdžiui, dingstantis paspaudimas, nepakankamai karštas vanduo, tokiais atvejais taip pat reikia pradėti ieškoti meistro.

Pusiau automatinių kavos aparatų gedimai

Pusiau automatinių kavos aparatų dažniausi gedimai: aparatas nebeįsijungia, krenta kavos aparato rankena.

Susidūrus su gedimais, reikia iš karto kreiptis į meistrą, jog jis galėtų tinkamai diagnozuoti problemą ir paskirti reikiamą remontą.

Kaip išvengti gedimų?

Gedimų išvengti kuriam laikui galima skiriant pakankamą dėmesį kavos aparatų priežiūrai. Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus. Tarkime į tai, jog gedimai kada nors vis tiek atsiras. Kavos aparatai genda jais naudojantis, todėl net ir skiriant visą reikiamą priežiūrą, kada nors vis tiek kavos aparatui prireiks remonto.

Kiek trunka kavos aparatų remontas?

Kavos aparatų remontas trunka skirtingai, tai priklauso nuo konkretaus gedimo. Dažniausiai gedimas diagnozuojamas per porą dienų, tuomet meistras gali su jumis susisiekti ir papasakoti, kas nutiko, bei kiek tai kainuos. Tuomet jums spręsti, ar norite taisyti kavos aparatą, ar pirkti naują. Dažniausiai pataisyti kainuoja pigiau, nei įsigyti naują, tačiau pasitaiko ir išimčių. Jeigu norite, jog kavos aparato remontas truktų trumpiau, nevenkite bendradarbiauti su meistru. Papasakokite viską, ką žinote apie kavos aparatą ir kas kelia įtarimus.