Kaljano nuoma – smagiam laiko praleidimui

Kaljano nuoma – smagiam laiko praleidimui

Darbas, šeima, asmeniniai rūpesčiai – visa tai neretai priveda prie depresijos. Norint to išvengti, tenka prisiminti, jog mums reikalingas ne tik poilsis, bet ir linksmybės. Neretai galima pastebėti, jog pervargę žmonės pasiima kelis laisvadienius, visą dieną praleidžia namie ir paskui jaučiasi dar labiau pervargę. Turbūt dėl to, nes jiems nereikia poilsio, jiems reikia tik smagiai praleisti laiką ir tokiu būdu atsipalaiduoti. Jeigu norite atrasti naujus potyrius, rinkitės kaljaną. Tai ne tik pakeis alkoholį, bet ir suteiks galimybę užmiršti visus rūpesčius. Tai brangi pramoga, kaljanas kainuoja didelius pinigus, todėl gera žinia tiems, kurie susidomėjo šia pramoga – kaljaną galima išsinuomoti. Žinoma, šios prekės jums tikrai nesiųs paštu. Reikės atvykti į parduotuvę, kur būsite supažindintas su kaljanu ir galėsite jį išsivežti sutartam laikui. Paskui – grąžinti. Kaljano nuomą renkasi ne tik jaunimas vakarėliams, bet ir vyresni atsipalaidavimui.

Pirkti ar nuomoti kaljaną?

Kaip ir minėjome, kaljanas nepigus. Todėl, jeigu jį naudosite tik porą kartų per metus, neapsimoka jo pirkti. Visgi reikia pripažinti, kad tam tikrais atvejais neapsimoka ir nuomoti. Jeigu kaljaną nuomosite kiekvieną savaitgalį, tuomet išleisite labai daug pinigų ir visiškai be reikalo. Tokiu atveju labiau apsimoka jį įsigyti. Visgi net ir prieš perkant naudinga nuomoti kaljaną. Galbūt išbandę suprasite, kad jis jums nepatinka ir dings noras įsigyti.

Ar reikalingas užstatas?

Kaljanas nėra pigi prekė, todėl turbūt aišku, kad reikės palikti užstatą. Kokio dydžio užstatą reikės palikti priklauso nuo parduotuvės, iš kurios nuomosite kaljaną. Visgi galima pastebėti, kad užstato dydis prasideda nuo 100 eurų. Dėl užstato galite nesijaudinti. Jeigu kaljano nesudaužysite ir grąžinsite tokį, koks buvo, tuomet atgausite paliktus pinigus. Neretai užstatas imamas tam, kad pardavėjas galėtų nesijaudinti, ar jūs grąžinsite kaljaną, ar nepavogsite, ar nesudaužysite.

Kuriam laikui galima išsinuomoti?

Kaljanas nuomojamas dažniausiai vakarui arba keliems, jeigu išvykstama į sodybą. Pardavėjai dažniausiai yra linkę prisiderinti prie pirkėjų poreikių ir nuomoja pasirinktam laikui.