Kaip vykdoma verslo duomenų analitika?

Kaip vykdoma verslo duomenų analitika?

Norite, kad Jūsų versle būtų priimami greiti ir pažangūs sprendimai? O Jūsų visi sprendimai, būtų gerai ir efektyviai apskaičiuoti, bei pasverti, tai atlikus visus galimus skaičiavimus, bei analizes. Jums reikalingos Jūsų darbų, Jūsų duomenų ir žinoma Jūsų atliktų darbų analizės, kad galėtumėte greitai, bei kuo skubiau reaguoti į Jūsų darbo našumo rodiklių pasikeitimus.

Visa tai padaryti Jums gali padėti čia ir dabar veikianti profesionalų įmonė, kuri turi didelę patirtį su dažniausiai naudojamomis buhalterinėmis apskaitos ir duomenų saugojimo programomis, tokiomis kaip: Microsoft Dynamic, Rivile, Power BI ir Power Query. Jie puikiai išmanydami šių programų funkcionalumus, gali Jums paruošti ir padaryti ataskaitas, Jūsų duomenų valdymui, informacijos atnaujinimui ir žinoma jų analizei. Užsisakius jų kurtas ataskaitas, Jūs be vargo kas dieną galėsite matyti visus Jums svarbius pokyčius ir iš to daryti vienokias ar kitokias išvadas Jūsų darbų eigos tobulinimui.

Ataskaitų kaina tiesiog juokinga, palyginus tai ką Jūs gausite pasirinkę šių paslaugų paketą, nes laiko sąnaudų atžvilgiu Jūs tikrai sutaupysite labai daug laiko ruošdami patys šiuos duomenis ir rikdami iš savo buhalterinės apskaitos programos. Duomenys bus sugeneruoti ir paruošti Jūsų naudojimui Jūsų pasirinktu laiku, o visos klaidos ar duomenų netikslumai, jei tokių atsirastų būtų kuo skubiau sprendžiami įmonę aptarnaujančio personalo.

Darbuotojai profesionalūs ir savo darbo žinovai, kurie galės Jums patarti ir žinoma svarbiausia suprasti ko Jums reikia, ir kokiu būdu Jums tai turėtų būti pateikta. Informacijos duomenų saugumas, visiškai konfidencialus, taigi galite būti ramūs, kad Jūsų duomenys nebus nutekinti Jūsų konkurentams.

Duomenys renkami ir sisteminami įvairias pjūviais, taigi Jums reiks tik išsirinkti, o gal net pasirinki juos visus, priklausomai nuo Jūsų įmonės veiklos ir Jūsų pageidavimų, kokias analizes norėsite matyti, o kurios Jums nelabai aktualios.

Taupydami laiką savo ir savo darbuotojų laiką, pasirinkite šias paslaugas teikiančią įmonę, kuri paruoš ir Jums parinks patį tinkamiausią paslaugų paketą ir pasirūpins už Jus, Jūsų įmonės duomenų analize ir pateiks Jums galutinį rezultatą Jums skubiems, bei svarbiems sprendimams priimti.