Kaip derinti svetainės baldus?

Vienas iš sudėtingiausių interjero dizaino variantų: derinti baldus. Žmonėms, kurie tik pradeda puošti namus, dar sunkiau yra nežinojimas, kurios detalės puikiai dera, kokia spalva dera su kitomis ir pan.

Tačiau daugiau nebijokite, nes šis straipsnis padės išmokti šių pagrindinių dalykų, kurie gali duoti puikių rezultatų, kai juos pritaikysite praktiškai. Ir atminkite, kad baldų maišymas ir derinimas turi būti atliekamas pagal jūsų skonį, todėl atkreipkite dėmesį į tai, kai taikote toliau pateiktus patarimus:

Naudokite tris taisykles

Tai reiškia, kad vienoje zonoje ar patalpoje patalpinti tris skirtingus baldus. Taisyklė teigia, kad jei vienoje konkrečioje srityje įdėsite tik du elementus, jie gali atrodyti nepatogūs arba netinkami. Taigi, kai planuojate savo kambarį, būtinai palikite pakankamai vietos tarp daiktų. Įdėkite du didesnius gabalus ir vieną mažesnį arba taip pat galite naudoti tris skirtingus dydžius.

Naudokite baldus su panašiomis savybėmis

Šis punktas gerai veikia su ankstesniu patarimu. Detalių derinimas pagal jų dizainą yra puikus būdas pasiekti dizaino plano harmoniją. Pavyzdžiui, jei turite stalą su keturiomis kojomis, pabandykite naudoti kitą baldą su keturiomis kojomis, kad viskas būtų subalansuota.

Kitas geras pavyzdys yra kaimiškų šoninių stalų derinimas su kitokiu kaimišku dizainu, nesvarbu, ar tai būtų spintelės, bagažinės ir pan.

Sukurkite židinio tašką

Židinio taškas yra būtinas bet kurioje patalpoje, todėl projektuojant jam turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Tai gali būti konkretus baldas, paveikslas, židinys ar veidrodis. Kai visa kita kambaryje yra pagiriama aplink tą židinio tašką, jis tampa šou žvaigžde.

Naudokite spalvą savo naudai

Spalva yra vienas iš svarbiausių interjero dizaino elementų. Jis gali būti naudojamas norint sukurti nuotaiką, išryškinti tam tikrus baldus arba būti naudojama kaip pagrindinė kambario tema. Žinojimas, kaip jį teisingai naudoti, gali pakeisti bendrą dizainą.

Nebijokite maišyti stilių

Vienas geriausių interjero dizaino dalykų yra tai, kad galite būti kūrybingi, kiek norite. Taigi nebijokite maišyti skirtingų stilių, kad pamatytumėte, kas atrodo gerai. Galite sukurti ką nors puikaus, apie ką anksčiau nė nepagalvojote.

Norėdami apibrėžti erdves, naudokite kilimėlius

Kilimėliai yra puikus būdas apibrėžti konkrečias kambario vietas. Pavyzdžiui, kur svetainės baldai ar svetainės zoną, padėkite kilimėlį, o likusi erdvė jausis atviresnė ir patrauklesnė. Būtinai naudokite kilimėlį, kurio dydis atitinka jūsų kambarį, kad jis neatrodytų netinkamas.