Kada specialistai rekomenduoja yra geriausias laikas atlikti pilvo plastinę operaciją?

Kada specialistai rekomenduoja yra geriausias laikas atlikti pilvo plastinę operaciją?

Skirtingai nuo moters amžiaus keičiasi ir jos kūnas, tai priklauso ne tik nuo fizinio aktyvumo, gyvenimo būdo, mitybos įpročių, bet ir hormone, kurie labai kinta priklausomai nuo to ar ji jau tapo mama ar dar tik ruošiasi motinystei.

Tad dauguma specialist rekomenduoja pilvo plastinę operaciją atlikti būtent po gimdymo, kuomet nuspręsite, jog laikas susigrąžinti savo formas ir jas padailinti. Taip pat suplanuokite, kad keletą mėnesių negalėsite aktyviai fiziškai dirbti ar sportuoti, nes reikia, kad visi pjūviai pilnai sugytų ir neliktų grubių randų. Be to, teks dėvėti specialius kompresinius drabužius, kurie leis greičiau sugyti ir sumažina trombų riziką.

Viena populiariausių operacijų yra pilvo sienos plastika dar vadinama abdominoplastika. Daromas pjūvis, kurio metu yra atkeliamas riebalų sluoksnis ir prieinama prie pilvo raumenų, jei jie yra prasiskyrę ir išsivysčiusi diastazė, sukabinami ir susiuvami, taip juos kartu sutraukiant. Daromos specialios siūlės ir siūlai, kurie padeda sutvirtinti pilvo sieną, o kartais prireikia ir specialaus tinklelio jos sutvirtinimui. Odos ir riebalų perteklius yra pašalinami. Pats pjūvis yra atliekamas bikini zonoje, dėl to jo nesimato po drabužiais. Operacija yra atliekama su pilna narkozę, dėl to jūs nejausite jokio skausmo. Per porą ar trejetą valandų yra atliekamos visos procedūros, po kurių lieka dar klinikoje stebėjimui. Pooperaciniu laikotarpiu reikėtų nešioti specialų diržą, kuris padeda prilaikyti pilvo raumenis ir paskirstyti apkrovą juosmeniui. Jei norite sužinoti plačiau apie pilvo plastiką, būtinai paskaitykite gydytojų-chirurgų straipsnius, kurie duoda nemažai vertingų patarimų kaip pasiruošti būsimai plastinei operacijai ir kaip reikėtų elgtis po jos. Taip pat galite rasti nemažai atsiliepimų tų žmonių, kurie patys jau išbandė šį būdą ir dalinasi savo įspūdžiais. Ne ką svarbiau yra pasikonsultuoti su keletu plastikos chirurgijos specialistus ir užduoti visus rūpimus klausimus, kad nekiltų jokių nesusipratimų ar abejonių. Kitas nemažiau svarbus dalykas – sveikatos tyrimai, kurie yra privalomi prieš kiekvieną chirurginę intervenciją.