Kada reikalinga skubi pagalba kelyje?

Kelionės metu gali atsitikti bet kokie nesklandumai ir nemalonumai. Kai kurie dėl vairuotojo kaltės, kiti dėl aplinkybių. Pasiruošti bet kokiam iššūkiui prieš kelionę tikrai neįmanoma, todėl vienintelė išeitis yra visada turėti autoserviso, teikiančio pagalbą kelyje, telefono numerį. Skubi pagalba kelyje gali būti naudinga tam tikrais atvejais:

  • Prieš ilgesnę kelionę būtina patikrinti, ar padangos tinkamos kelionei. Priešingu atveju rizikuojama ne tik savo, bet ir kitų saugumu. Na, bet net ir patikra negarantuoja, kad būsite saugūs kelionės metu. Deja, bet ant kelio gali gulėti tiek stiklas, tiek bet koks kitas aštrus daiktas, galintis pradurti padangą. Dėl to kelionės metu bet kada gali prireikti skubios pagalbos. Skubi pagalba kelyje ne tik bus pasiruošusi pakeisti jūsų padangą, bet ir atsakyti į visus rūpimus klausimus.
  • Labai gaila, bet ne kiekvienas vairuotojas į kelionę vyksta pasiruošęs. Kai kurie tikisi, jog kuro galės užpilti kur nors sustoję. Tačiau ne visada galima nuspėti, kurioje miesto ar užmiesčio dalyje transporto priemonė sustos. Kai kuras baigiasi viduryje kelio, tenka kviesti pagalbą.
  • Neužsiveda automobilis? Matyt, reikės pagalbos kelyje. Problemos su akumuliatoriais atsitinka labai dažnai. Ypač tuomet, kai automobiliai senesni. Dėl to dažnai pagalbos kelyje prireikia būtent dėl šios priežasties. Gerai tai, kad pagalba atvyksta į bet kurį kampelį. Galite jaustis saugūs ne tik mieste, be ir už jo.

Ar pagalba kelyje yra nemokama?

Deja, bet už pagalbą, teikiamą kelyje, reikia mokėti. Dažniausiai nesklandumai kelyje kyla dėl vairuotojo neatidumo, pavyzdžiui, pamiršta pasirūpinti kuru, todėl draudimas tikrai nepadengs išlaidų už skubiai iškviestą pagalbą. Visgi gerai tai, jog pagalba kelyje yra kur kas pigesnė, nei daugelis mano. Tuo labiau, jeigu esate mieste arba šalia jo. Jums tik reikės padengti nedideles išlaidas už kelionę, darbuotojų darbo laiką ir kitas išlaidas, pavyzdžiui, padangas ar kurą. Jeigu pagalbos prireikė skubiai, nesikuklinkite ir susisiekite su mobiliomis paslaugomis. Jos padės jums ne tik išspręsti problemas, bet ir saugiai leis pasiekti kelionės tikslą.