Ką reikėtų žinoti apie pajamų deklaravimą?

Artėjant gegužės mėnesiui dauguma fizinių asmenų ruošiasi metinei pajamų deklaracijai, ne išimtis ir verslo subjektai, kurie yra suinteresuoti ne tik tvarkingai pateikti metines finansines ataskaitas, bet ir susigrąžinti dalį mokesčių iš valstybės. Be buhalterinės apskaitos išmanymo, sunku būtų ne tik suvesti visas pajamas bei išlaidas, pateikti pelno ataskaitas, bet ir tinkamai deklaruoti savo metines pajamas. Tad jei neturite galimybių patys tinkamai atlikti visas šias finansines operacijas, tuomet rekomenduojama kreiptis į savo srities profesionalus, kuriems buhalterinės paslaugos nekelia jokio streso bei nepatogumų laiku atliekant visus reikalingus jūsų verslui darbus, susijusius su buhalterine apskaita.

Paslaugų įvairovė yra išties plati, nebūtinai susijusi, tik su metinėmis ataskaitomis ar pajamų deklaracijomis. Tai gali būti ir įvairūs mokėjimai, atidėjimai, darbo užmokesčio apskaičiavimas ir visos finansinės operacijos, kurios yra reikalingos jūsų verslui. Be to, patyrę finansų specialistai puikiai išmano visus Lietuvos įstatymus bei reikalavimus, susijusius ne tik su mokestinėmis prievolėmis, bet ir rinkliavomis, mokesčių tarifais bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais finansinius srautus bei verslo subjektų veiklą.

Kodėl verta pirkti buhalterines paslaugas iš išorės?

Kitas nemažiau svarbus dalykas, kodėl verta samdyti specialistus iš išorės, kad jie tinkamai atliktų pajamų deklaravimą, t.y. papildomas darbas, kuris reikalauja daug dėmesio ir kruopštumo, sužiūrint visas finansines banko operacijas ir mokėjimus per vienerius mokestinius metus. Taip pat yra suskaičiuojamos visos išlaidos, turimi finansiniai įsipareigojimai ir deklaruojama pelno suma, nuo kurios dydžio ir priklauso, kokio dydžio mokesčius reikia mokėti Sodrai ir Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Tad pagrindinis atsakymas į klausimą: kodėl verta pirkti buhalterines paslaugas iš išorės yra tai, jog taip jums nereikia samdyti žmogaus ir išlaikyti jo darbo vietos, o susimokėti už sutartą buhalterinių paslaugų paketą, kuris gali būti parenkamas, atsižvelgiant į individualius jūsų poreikius ir jūsų vykdomo verslo veiklos specifiką. Taip finansiškai ne tik apsimoka, bet ir leidžia sutaupyti laiko, nes iš anksto galite numatyti terminą iki kada viskas bus padaryta.