Ilga kelionė automobiliu: pasiimkite planšetinį kompiuterį

Kelionės automobiliu yra labai populiarus keliavimo būdas ne tik savoje šalyje, tačiau ir svetur. Lietuviai itin mėgsta keliones po Europą, vienos iš populiariausių krypčių yra pietinė Ispanijos pusė, Italija, Kroatija, Juodkalnija, Vokietija ar kitos šalys. Jei ir Jūs planuojate greitu metu leistis į panašią kelionę, pasirūpinkite maksimaliu savo komfortu, o didele dalimi prie to prisidėti gali planšetinis kompiuteris.

Sklandi kelionė

Į planšetę parsisiųskite žemėlapius, navigacijos programėles ir keliaukite sklandžiai. Tarp keliautojų populiari „Waze“ programėlė, taip pat interneto ryšio nereikalaujanti navigacija „Sygic“. Geriausia, turėti mažiausiai dvi tokio tipo programėles – tam atvejui, jei kažkuri nuklystų. Nors šiuolaikinės navigacijos tikrai labai retais atvejais iškrečia nemalonius pokštus.

Laisvalaikis

Ilgesnėje kelionėje neabejotinai sustosite pailsėti, nakvosite viešbučiuose, todėl planšetė gali padėti smagiai, jaukiai praleisti laiką, pavyzdžiui, su mėgiama muzika, serialu ar filmu. Planšetinis kompiuteris gali būti tikras išsigelbėjimas, jei keliaujate su vaikais.

Vertėjas

Planšetėje patogiai naudokitės vertėju ir susikalbėkite bet kurioje šalyje net tada, jei nemokate vietinių kalbos, o taip pat sunkokai kalbate angliškai.

Programėlių gausa

Planšetėje dar prieš kelionę išsisaugokite programėles, kurios kaip reikiant palengvins kelionę, pavyzdžiui: padedančios susiplanuoti, kokius daiktus pasiimti, padedančios pasirinkti geriausią maršrutą, suteikiančios informacijos apie lankytinus objektus, padedančios rasti degalines, autoservisus, lankytinas vietas, vaizdingus maršrutus ir kitaip prisidedančios prie sklandžios ir turiningos Jūsų kelionės.

Kokie planšetiniai kompiuteriai geriausi?

Kelionei verta rinktis patikimą, talpesnę bateriją turinčią planšetę. Neprašausite pro šalį pasirinkę žinomų ir puikiai vertinamų gamintojų įrenginius, pavyzdžiui, Lenovo, Apple, https://www.bite.lt/samsung-plansetiniai-kompiuteriai-plansetes. Norintiems maksimalių galimybių patiks naujausi modeliai, demonstruojantys plačias galimybes, aukštą funkcionalumą, patogų naudojimąsi, patvarumą ir stilingą dizainą.