Į kokius 3 aspektus svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant liemenėles internetu?

Į kokius 3 aspektus svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant liemenėles internetu?

Daugeliui moterų vis dar sunku pasirinkti tinkamas liemenėles, kurios ne tik būtų tinkamos savo dydžiu, bet būtų patogios ir stilingos. Nors standartiškai rekomenduojama įsigyti liemenėlę fizinėje parduotuvėje, jog būtų galimybė pasimatuoti ir taip išsirinkti tinkamiausią, ją galima įsigyti ir internetu. Daugelis mūsų pradėjo dažniau apsipirkti internetu, nes toks apsipirkimo būdas yra greitesnis, todėl sutaupo mums daugybę laiko, taip pat turime galimybę gauti geresnius kainų pasiūlymus. Tačiau norint pirkti liemenėlę internetu, reikia žinoti pagrindinius aspektus, kurie padės išsirinkti jums labiausiai tinkančią, jog netektų nusivilti.

Liemenėlės patogumas

Jūsų apatinio trikotažo stalčius gali būti prikrautas itin mielų, brangių ir geros kokybės liemenėlių, bet jeigu jos jums netinka ir nėra patogios kūnui, jūs nesijausite gerai dėvėdami tokį apatinį trikotažą. Todėl prieš pirkdami liemenėlę internetu pirmiausia gerai apgalvokite kokios liemenėlės jums reikia. Peržvelkite jau turimas liemenėles, gerai pagalvokite ar jums jos yra patogios, atitinkančios jūsų dydį, tuomet galėsite ieškoti panašios. O jeigu ne, teks keisti liemenėlės stilių ir jos dydį. Taip pat patogumui turi įtakos ir liemenėlės medžiaga, kuri turėtų būti iš kuo natūralesnės medžiagos, jog oda galėtų kvėpuoti, todėl labiausiai rekomenduojama įsigyti liemenėlė pagamintą iš medvilnės.

Liemenėlės dydis

Liemenėlės dydis yra tas aspektas, ties kuriuo labiausiai apsirinkama. Bet iš tikrųjų, norint rasti tinkamą dydį, reikia tik matavimo juostos, kurią galite rasti šalia siuvimo reikmenų. Jums reikės išmatuoti krūtinės apimtį, ties plačiausia krūtinės vieta ir apimtį po krūtine. Matavimas atliekamas ant nuogo kūno, stovint tiesiai. Gautus skaičius suraskite internete pateiktose orientacinėse lentelių dydžių giduose, kurie parodys koks yra jūsų tikslus liemenėlės dydis.

Stilius

Liemenėlės stilius svarbus aspektas ne tik dėl grožio, jis turi įtakos liemenėlės patogumui. Liemenėlės stilių ir dizainų pasirinkimas yra labai platus, tačiau ne visos jos bus skirtos kasdieniniam dėvėjimui. Vienos patogesnių liemenėlių yra besiūlės liemenėlės be lankelių, kurios nevaržo judesių, nespaudžia, lengvai derinamos prie bet kokios aprangos. Kasdienai taip pat puikiai tiks klasikinio stiliaus liemenėlės be pakietinimų. Visiškai krūtinę dengianti liemenėlė taip pat bus puikus pasirinkimas kasdienai, nes jos labiau dengia krūtinės viršų, tuo pačiu suteikiant atramą ir komfortą visą dieną.