Geliniai nagai: kas tai ir kam skirta?

Ar esate užsiėmusi, nuolat bėgate ir neturite laiko sau? Ar visada norite atrodyti gerai, bet negalite skirti per daug laiko nagų priežiūrai? O gal jūsų nagai dažnai lūžinėja, bet jūs svajojate apie ilgus nagus ar bent jau ilgalaikį manikiūrą? Mes žinome patikimą ir jau daug metų naudojamą būdą nagams prižiūrėti. Tai gelinis nagų lakavimas!

Gelinius nagus galima daryti dviem būdais. Galime pasirinkti lakavimo metodą ant natūralios nagų plokštelės arba dirbtinį nago formavimą su gelio pagalba. Forma sukuriama naudojant specialų gelį, kuris vėliau sukietinamas LED arba UV lempoje. Gelinis manikiūras – tai lakavimas ar priauginimas – suteikia mums be galo daug skirtingų dizainų galimybių, kurios niekada neatsibos.

Kas yra geliniai nagai?

Geliniai nagai yra viena iš populiariausių nagų priauginimo ir dekoravimo technikų. Tai puikus sprendimas moterims su silpnais, lėtai augančiais nagais. Geliniam manikiūrui atlikti reikalinga LED arba UV lempa, kurios pagalba nagų priauginimo arba lakavimo priemonė sukietėja ant nago plokštelės. Gelinis manikiūras leidžia išgauti natūraliai atrodančius nagus, jei tik specialisto ranka yra įgudusi pakankamai.

Kas turėtų rinktis gelinius nagus?

Gelinis manikiūras puikiai tiks ant trumpų ir probleminių nagų. Dėl to, kad gelis gali būti tepamas tiek ant išpuoselėto nago plokštelės, tiek ant specialios formos nagams priauginti, geliniai nagai tinka visoms moterims. Gelinį lakavimą arba priauginimą rekomenduojame moterims, kurių darbas reikalauja nuolat išpuoselėtų rankų vaizdo. Tai pardavėjos, vadybininkės, grožio srities specialistės ir visos, kurių rankas mato klientai ar kiti žmonės.

Ar galima atlikti namuose?

Šias procedūras tikrai nemaža dalis moterų atlieka savarankiškai sau namuose. Bet toks pasirinkimas turi keletą trūkumų. Visų pirma, tai užtruks kur kas ilgiau nei pas specialistą, nes negalite dirbti iškart su abejomis rankomis. Be to, namuose jūs neturite tiek daug skirtingų nagų lakų ir kitokių priemonių, todėl galimybė pasidaryti unikalų dizainą stipriai sumažėja.

Tačiau moterų tai neatgraso nuo savarankiškos nagų priežiūros. Pasirinkus patikimas specializuotas parduotuves, jūs gausite ne tik kokybiškas prekes, bet ir sutaupysite. Nagų priežiūrai skirtų priemonių ieškokite čia: https://groziovita.lt/.