Formuoto pado paskirtis

Formuoto pado paskirtis

Žmonės turi aukštus ir normalius pėdų lankus arba visai plokščias pėdas. Pasak ekspertų, pėdos arka ne tik palaiko jūsų kūno svorį ir suteikia pėdoms sukibimą, bet ir yra tarsi batutas Jūsų pėdoms dirbant su kitais kūno kaulais, raiščiais, sausgyslėmis, kurios skatina judėti į priekį. Tad formuotas padas yra labai svarbus bandant palaikyti sveikas pėdas ir komfortą vaikštant. Štai keli formuoto pado privalumai :

Svarbi informacija

  1. Išsklaidoma apkrova

Didžiausią pėdų spaudimą dažniausiai patiria kulnas. Turėdami gerą pėdų arkos atramą, apkrova bus sumažinta paskirstant ir išsklaidant tą spaudimą per visa pėdą, dalį svorio uždėjus ant pėdos arkos.

  1. Skausmo valdymas

Gera pėdos lanko atrama ne tik padeda Jūsų kojoms išlikti sveikesnėms. Poveikis gali būti jaučiamas keliuose, klubuose, dubens srityje ir nugaroje. Ortopedinė, formuoto pado avalynė gali padėti ištaisyti daug daugiau sveikatos problemų, ne tik susijusiomis su kojomis ir pėdomis.

  1. Prevencija yra geriau nei gydymas

Geriau investuoti į ortopedinę, formuoto pado avalynę, kuri padės apsaugoti nuo ilgalaikių problemų susijusių su pėdomis ir ne tik, nei investuoti į brangius tyrimus ir gydymus. Dažnai su pėdomis susijusios problemos yra lengvai praleidžiamos ir nepastebimos.

  1. Geresnė pusiausvyra, stabilumas

Pėdos arkos atrama pagal savo pavadinimą rodo, kad ji gali suteikti Jums stabilesnę ir subalansuotą sistemą, kad Jūsų stovėjimas, ėjimas ir bėgimas būtų patogesnis. Greitai pajusite skirtumą pakeitę savo kasdieninę avalynę į kokybiška, formuotą, ortopedinę avalynę.

Formuotas padas gali padėti išvengti daugybės sveikatos problemą, nekalbant apie komforto jausmą, kurį gali suteikti išformuotas padas. Investuokite į kokybišką, ortopedinę, formuoto pado avalynę jau dabar. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti daugybę ortopedinių, moteriškų šlepečių ir basučių. Čia natūralios odos šlepečių moterims, formuoto pado, įvairių spalvų ir modelių, pagal kiekvieno skonį ir stilių.