Flowers&Lovers – jūsų vestuvių puokštės ir dekoracijos

Vestuvės turbūt yra viena įsimintiniausių šventinių dienų. Šią dieną norisi, kad viskas būtų sklandu ir net mažiausios detalės nenuviltų. Flowers&Lovers floristės padeda pasirūpinti, kad nuotakos puokštė ir šventės dekoracijos būtų nepriekaištingos visos šventės metu ir net po jos. Susipažinkime su vestuvių planavimu iš Flowers&Lovers pusės.

Flowers&Lovers gėlių dekoracijos šventėje

Šventės nuotaiką ir nusiteikimą kuria ne tik dalyvaujantys žmonės, bet ir pati aplinka. Todėl Flowers&Lovers komanda siūlo pasirūpinti savo šventės dekoracijomis iš anksto. Tai padės užtikrinti, kad viskas derėtų tarpusavyje, gautumėte visus norimus žiedus laiku, o vestuvės atrodytų dar įspūdingiau.

Kas tokioje šventėje yra labai svarbu renkantis gėles kaip dekoracijas? Flowers&Lovers pirmiausia pažymi, kad gėlės turi išsilaikyti visą dieną nepakeitusios savo formosir išvaizdos. Juk nesinori džiaugtis nauju gyvenimo etapu tarp apvytusių gėlių. Todėl tokiai šventei rekomenduojama rinktis gėles, kurios būtų nelepios, ilgai žydinčios, atlaikytų įvairias oro sąlygas (tai svarbu, kai šventė vyksta lauke ar nevėdinamoje patalpoje). Taip pat svarbu pasirinkti tokius žiedus, kurie derėtų bednroje šventės atmosferoje. Jeigu visas įvaizdis yra kuriamas klasikos pagrindu, galima rinktis klasikinius žiedus, o kai norisi daugiau egzotikos – išskirtinius žiedus kaip banksijas, kraspedijas ar panašius.

Dar vienas spalvus etapas renkantis dekoracijas – spalvos. Flowers&Lovers floristės padės išsirinkti norimas spalvas kiekvienų žiedų, kad jie derėtų ne tik tarpusavyje, bet ir prie viso įvaizdžio. Dėl to dekoracijas ar interjero akcentus reikia rinktis iš anksto, kad Flowers&Lovers spėtų užsakyti reikiamą kiekį ir tinkamų spalvų žiedus jūsų vestuvėms.

Nuotakos puokštė iš Flowers&Lovers

Jaunosios puokštė – tai vienas iš pagrindinių jos įvaizdžio akcentų. Puokštė turi tikti ne tik nuotakos įvaizdžiui, bet ir jos charakterio būdui. Flowers&Lovers padeda sukurti įvairias nuotakos puokštes, tokias, kurios tampa tikra šventės pažiba ir pagyvina bendrą įvaizdį. Derinti nuotakos puokštės prie dekoracijų nėra būtina, nes dažniausiai ji yra laikoma prie pačios nuotakos. Tačiau kaip ir su gėlių dekoracijomis, taip ir su puokšte – Flowers&Lovers rekomenduoja viską užsisakyti iš anksto. Taip sumažinsite riziką gauti ne idealią puokštę savo svarbią dieną.

Nuotakos puokštes Flowers&Lovers kuria kiekvienai nuotakai individualiai, tačiau yra keletas aspketų, kurie visuomet išlieka tokie patys. Žiedai puokštei neretai yra pasirenkami pagal sezoniškumą, pavyzdžiui, vasaros periodu labai populiarūs yra bijūnų žiedai. Kitas svarbs aspektas – puokštės tvirtumas. Ji turi ne tik atlaikyti visą šventę nenuvytusi, bet ir neisšileidusi.

Flowers&Lovers floristės pastebi, kad dažnai nuotakos savo puokštes nori išsaugoti ir po šventės, tačiau tradicija mesti puokštę netekėjusioms pamergėms to neleidžia. Tam yra puikus sprendimo būdas – dvi identiškos puokštės. Taip bus nudžiuginta ne tik nuotaka, kuri galės pasipuošti savo namus gražiu šventės akcentu, bet ir neapleidžiamos tradicijos.

Išsirinkti dekoracijas ir puokštę savo vestuvių šventei gali būti tikrai sudėtinga, kai pasiūla yra tokia plati. Tačiau Flowers&Lovers komanda padės pasirūpinti šiomis detalėmis, kad jūsų šventė būtų gražesnė ir įsimintinesnė.