Dirbote Vokietijoje per pastaruosius 4 metus? Norėsite tai žinoti

Emigranto duona daugeliui lietuvių yra puikiai pažįstama. Tikrai ne visada tokia skani, kaip daugelis galvoja, tačiau faktas, kad džiugu, jog apskritai yra tokios išvykimo galimybės, kai tik norisi.

Svarbiausia, kad grįžus  gyventi į Lietuvą galima atgauti dalį mokesčių, kurie buvo sumokėti toje šalyje, kurioje dirbote. Pavyzdžiu, jeigu Jums yra aktualus mokesčių grąžinimas iš Vokietijos – tokiu atveju reikia ieškoti specialistų, kurie gali padėti Jums tinkamai atlikti susigrąžinimo darbus.

Tik tų, kurie dirba legaliai

Žinoma, atgauti mokesčius gali tik tie, kurie juos mokėjo. Galima išgirsti labai daug įdomių istorijų apie tai, kad žmonės niekada nemokėjo jokių mokesčių, dirbo nelegaliai, tačiau paskui tikisi, kad dalis pinigų gali būti atgaunama. Žinoma, kad tai nėra realu. Svarbiausia, kad atgauti galima mokestinę dalį procentais, o ne tam tikrą sumą, kuri yra fiksuota. Taip yra daugelyje šalių. Lietuvoje taip pat. Taigi, kuo daugiau mokesčių bus sumokėta – tuo daugiau bus galima atgauti. Išvada, kad mokėti mokesčius apsimoka.

Iš Vokietijos – ne kaip iš kitų šalių?

Priklausomai nuo to, kurioje šalyje teko dirbti, taip pat reikia ieškoti specialistų, kurie gali padėti jums atgauti mokesčius. Žinoma, kad dažniausiai viskas yra kur kas paprasčiau tokiu atveju, kai buvo dirba ES šalyje. Tuomet dažniausiai mokesčių atgavimas yra ne tik paprastas, tačiau ir greitas. Jeigu dirbote ne ES šalyje – viskas gali būti kiek sudėtingiau. Su specialistais – nebus sunku, tačiau ir juos reikia rinktis atsakingai.

Svarbiausia yra nelaukti

Jeigu Jums teko girdėti apie mokesčių grąžinimo galimybę – svarbiausia yra nelaukti, tačiau kuo greičiau ieškoti įmonės, kuri padės jums tinkamai sutvarkyti dokumentus. Kuo ilgiau lauksite – tuo labiau mažės mokesčių atgavimo tikimybė. Nepamirškite to.

Galimybės yra plačios, tad visada siūlome kuo detaliau domėtis įstatymais. Žinoma, jie kinta. Radus gerą įmonę, kuri padės Jums atgauti mokesčius – tai bus gana greitas ir paprastas darbas, kuris nereikalaus iš Jūsų nei laiko, nei pastangų.

Vienas iš patikimesnių paslaugų teikėjų yra Taxlabs.lt kolektyvas. Jie turi pakankamai patirties ir žinių kaip spręsti susidariusias sudėtingas situacijas ir ne tik.