Darbo kolektyvo suvienijimo metodai:  idėjos

Norite, kad Jūsų komanda būtų kur kas vieningesnė ir tuo pačiu kartu siektų tikslo? Tokiu atveju siūlome išbandyti kelis kolektyvų vienijimo būdus. Visų jų tikslas yra skatinti kolegas daugiau bendrauti, geriau pažinti vienas kitą, tačiau be jokios prievartos. Toli gražu ne visada ryšių mezgimas yra lengvas ir greitas darbas, tačiau kai jis vystosi natūraliai – dažniausiai kur kas greičiau ir paprasčiau.

Plaukimas laivu.

Jeigu Jus domina plaukimas laivu – siūlome kreiptis į UAB Jovila. Tai yra vis daugiau dėmesio sulaukianti pramoga, kuri dažniausiai yra derinama su žygiu bei kitomis aktyviomis veiklomis. Visada geriausia paslaugas užsisakyti iš tų, kurie jas teikia nuo A iki Ž. Tai yra, kai plaukimas taip pat apima ir kitas įvairias pramogas, galiausiai, kai viskas veda link sodybos, kurioje laukia vaišės ir saldus miegas.

Žygis.

Pasikartosime, kad komandai suburti puiki pramoga yra žygis. Kai jis yra organizuojamas jūros pakrantėje – emocijos bus pačios geriausios ir tuo pačiu tyras oras įkvėps dirbti našiau bei daugiau. Daugiau apie organizuojamus žygius galite skaityti laivo-nuoma.lt/lt/sventes/kolektyvo-zygis.

Pabėgimų kambariai.

Visada galima rinktis ramesnes pramogas, kurios yra vietoje, tai yra, tame mieste, kur komanda dirba ir jai nereikia niekur daugiau eiti. Tokiu atveju puikus pasirinkimas yra pabėgimo kambariai, kurie dažniausiai visus sujungia ir tuo pačiu skatina ieškoti būdų, kaip išsigelbėti iš vienos arba kitos situacijos.

Nakvynė sodyboje.

Dar viena puiki galimybė, kuri dažniausiai tęsiasi link plaukimo laivu, yra nakvynė sodyboje. Ji taip pat gali būti derinama su aktyviomis pramogomis, pavyzdžiui, žygiais. Po aktyvaus ėjimo – visada gera atsipūsti sodyboje ir ramiai vakarus leisti su komanda, kuri galbūt taps geresniais Jūsų draugais.

Buriavimas.

Galiausiai, gal rečiau kam tinkam a pramoga, tačiau tikrai tokia, kuri kels tik geriausias emocijas, yra buriavimas. Juk nereikia visai komandai jos išbandyti. Jau vien žiūrėti į kolegas – tikrai yra labai smagu.

Ne visos idėjos yra tinkamos kiekvienai  komandai. Vienoms labiausiai tinka aktyvios pramogoms, kitoms geriausiai tinka pasyvesnės. Svarbiausia yra orientuotos prie Jūsų komandos poreikių. Tuomet ir akimirkos bus pačios geriausios.