D. U. K apie vaizdo kasečių skaitmeninimo paslaugas

Vis daugiau žmonių renkasi vaizdajuosčių perrašymo paslaugas, kurios suteikia galimybę ilgiems metams, be jokios baimės išsaugoti akimirkas, kurios mums kelia geriausias emocijas. Tiek namų vaizdelius, tiek filmus, kuriuos sunku rasti skaitmeniniame formate, internete.

Žinoma, kaip ir daugelis kitų paslaugų, taip ir video kasečių perrašymas gali kelti labai daug klausimų. Pačius pagrindinius bandysime aptarti šiame straipsnyje.

1. Kiek kainuoja vaizdajuosčių perrašymas?

Paslaugų kainos yra labai įvairios, tačiau džiugu, kad šiuo metu kiekvienas gali rasti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka. Svarbiausia, kad kainas galima rasti internete. Esame tikri, kad skyrus dėmesį smulkmenoms rasite ne tik patikimą kokybę, tačiau ir akcijas, kurios leis sutaupyti.

2. Kiek laiko tai trunka?

Kasečių skaitmeninimo paslauga tikrai nereikalauja daug laiko. Dažniausiai terminai yra sutarimai asmeniškai, tačiau jie pritaikomi kliento poreikiams. Įrašymas .mp4 formatu leis žiūrėti tiesiai per TV leis mėgautis maloniais įrašais tada, kai Jums labiausiai reikia.

3. Ar galima perrašyti tik video ar ir garso įrašus?

4. Kokius formatus bus galima gauti video?

Šiuo metu skaitmeninimo galimybės tikrai yra labai plačios, tad džiugu, kad kiekvienas galės žiūrėti įrašus ne tik per TV, tačiau ir kompiuterį. Kai kuriems patinka įrašus turėti telefone, kadangi tokiu atveju juos bus galima matyti visada, kai tik reikia, kai patogu, galiausiai, kai tik paprasčiausiai norisi.

5. Per kur galėsiu žiūrėti gautą video?

Pasikartosime, kad šiuo metu žiūrėti video bus galima taip, kaip kiekvienam žmogui labiausiai tinka.

6. Ar visi įrašai gali būti skaitmeninami?

Dažniausiai taip. Svarbiausia, kad kasetė arba kito pavidalo įrašas būtų geros kokybės. Tai leis būti ramiu, kad jo skaitmeninimas bus ne tik greitas, tačiau taip pat ir sėkmingas, galiausiai, išlaikantis kokybę. To daugelis ir siekia, tad džiugu, kad pasiekti yra įmanoma.

Kuo daugiau žinosite – tuo būsite ramesnis, kad vaizdo kasečių perrašymas bus toks, kokio jums labiausiai reikia. Svarbu tik rasti pačius geriausius specialistus, kurie suteiks Jums profesionalias paslaugas.

Išsami informacija: www.perrasymas.lt