AR ĮMANOMA ATSIKRATYTI DIDELIO PRAKAITAVIMO?

Padidėjęs prakaitavimas kiekvienam iš mūsų yra vienas nemaloniausių reiškinių, kuris sukelia daugybę nepatogumų. Baisiausias dalykas, kai pažastų, delnų ir pėdų srityse, ten kur kaupiasi bakterijos, prakaitas, susidūręs su jomis pradeda dvokti. O tai labai nepatogu, kai esi viešumoje. Ar įmanoma išvengti tokios nepavydėtinos padėties?

Kas sukelia prakaitavimą ir kaip jo išvengti?

Intensyvus prakaitavimas gali turėti daug įvairių priežasčių. Jį gali sukelti tuberkuliozė, cukraligė, skydliaukės negalavimai, užklupusios onkologinės bei infekcinės ligos, kai kurių medikamentų vartojimas, per didelis svoris. Didelis prakaitavimas yra būdingas ir paauglystėje brendimo laikotarpiu.

Prakaituojantiems būtina laikytis asmens higienos. Praustis reikia ryte ir vakare, nes prausimosi priemonės naikina ant odos atsiradusias bakterijas ir pašalina prakaito lašus. Taip pat patariama vilkėti natūralaus pluošto – medvilninius ir lininius drabužius.

Ne paskutinėje vietoje ir sveika mityba. Verta vengti daug kofeino turinčių gėrimų ir aštraus maisto, nes jį valgant smegenis pasiekia tariamo karščio signalas, todėl kūno vėsinimo intencija jį išpila prakaitas.

Kaip gydomas prakaitas jonoforeze, jei prevencinės priemonės nebepadeda?

Viena iš prakaitavimo gydymo priemonių – tai jonoforezė. Jos metu į giliuosius odos sluoksnius įvedamos tokios įvairios aktyvios medžiagos, kaip vitaminai, hialurono rūgštis, įvairūs augalų ekstraktai ir kt. Tai daroma naudojant galvaninę srovę. Ant odos užtepami reikiami preparatai, paskui jie, veikiami išoriniam elektros laukui, patenka giliai į odą.

Šios procedūros dėka suaktyvėja kraujotaka, limfos tekėjimas, o ląstelės aprūpinamos joms trūkstamomis medžiagomis ir deguonimi. Pati procedūra absoliučiai neskausminga ir tinka visų rūšių odai bei įvairaus amžiaus žmonėms.

Kaip prakaito gydymui pasitarnauja botulino injekcijos?

Botulinas gesina nervinius impulsus, todėl jis leidžiamas į tas odos vietas, kurioms yra įprastas gausus prakaitavimas. Botulino injekcijos pirmieji rezultatai pasireiškia maždaug po trijų dienų po atliktos procedūros, o pats efektyviausias rezultatas pajuntamas po savaitės arba dviejų. O slopinamasis jo poveikis išsilaiko nuo pusės metų iki metų. Šios procedūros negalima taikyti nėščioms arba kūdikį maitinančioms motinoms. Jeigu turite problemų su prakaitavimu, žinokite, jog jo gydymu užsiima grožio paslaugų įmonė: https://vskinbeauty.lt/.