3 patarimai, kaip savarankiškai valdyti savo svetainę

Dabar, kai tiek daug įmonių priklauso nuo buvimo internete, svarbiau nei bet kada anksčiau įsitikinti, kad jūsų svetainė yra aktuali vartotojui ir paieškų sistemoms. Patirtis rodo, jog kartais, samdyti profesionalą svetainei tvarkyti gali būti brangu, arba yra stiprus noras viską atlikti patiems. Pateikiame tris patarimus, kaip savarankiškai tvarkyti svetainę.

Pagrindiniai patarimai savarankiškam svetainės valdymui

1. Laikykite turinį šviežią

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad išlaikytumėte savo svetainės aktualumą, yra reguliariai atnaujinti turinį. Nesvarbu, ar tai būtų naujas tinklaraščio įrašas, ar produktų puslapių atnaujinimas, šviežias turinys padės žmonėms sugrįžti į jūsų svetainę. Be to, paieškos sistemoms patinka naujas turinys, todėl taip pat pagerės jūsų SEO reitingai. siekite įtraukti naują turinį bent kartą per savaitę, kad pasiektumėte geriausių rezultatų konkurencingose nišose.

2. Naudokitės įskiepiais ir plėtiniais

Dar vienas būdas sutaupyti šiek tiek pinigų svetainės valdymui – naudotis įskiepiais ir plėtiniais. Yra daugybė nemokamų galimybių, kurios gali padėti jums, pavyzdžiui, su kontaktų formomis, socialinės žiniasklaidos integracija ir įvykių kalendoriais. Naudodamiesi šiomis priemonėmis galite lengvai pridėti funkcijų į savo svetainę nesamdydami programuotojo. Tai leidžia atlikti „WordPress“ turinio valdymo sistema. Joje galite rasti daugybę nemokamų įrankių, su kuriais galite pagerinti savo svetainę nesamdant programuotojo.

3. Laikykitės techninės priežiūros

Galiausiai, svarbu neatsilikti nuo techninės priežiūros užduočių, tokių kaip atnaujinimai, atsarginės kopijos ir saugumo patikrinimai. Šių dalykų nepaisymas gali sukelti didelių problemų, todėl geriausia kiekvieną savaitę skirti šiek tiek laiko joms atlikti. Jei nesijaučiate pasitikintys savimi, yra daug prieinamų svetainių talpinimo paslaugų teikėjų, kurie gali viskuo pasirūpinti už jus

Ne visas paslaugas rekomenduojame atlikti patiems

Jei žinote, ką darote, svetainės valdymas nebūtinai turi būti brangus ar reikalauti daug laiko. Laikydamiesi šių trijų patarimų, galite lengvai savarankiškai tvarkyti savo svetainę ir užtikrinti sklandų jos veikimą nesugadindami.

Jei nėra noro, ar laiko tuo užsiimti patiems – geriau samdyti profesionalus. Ypač kuomet yra reikalingos seo paslaugos. Geriau tai perduoti tiems, kurie žino, kaip tai daryti, nei eksperimentuoti ir prisidaryti dar daugiau žalos ar būti pašalintiems iš organinės Google paieškos.