3 idėjos kitam atostogų nuotykiui

Dabar, baigiantis žiemai ir artėjant vasarai, yra puikus metas pradėti planuoti kitą atostogų nuotykį. Nesvarbu, ar norite atsipalaiduoti paplūdimyje, ar žiemos stebuklų šalyje, ar kažko tarpinio, yra daugybė galimybių. Štai trys idėjos, kurias verta apsvarstyti planuojant kitas atostogas.

Portalo patarimai:

Madeiros sala – ieškantiems saulės ir kultūros derinio, Madeiros sala yra puiki kryptis. Prie Portugalijos krantų esantis subtropinis salynas garsėja švelnia temperatūra ir nuostabiais vulkaninės kilmės kraštovaizdžiais. Kelionė į Madeirą yra ypatinga.  Pastaraisiais metais jis tampa vis populiaresnis tarp atostogų pabėgimo ieškančių lietuvių. Viešnagės saloje metu lankytojai gali pasigrožėti kai kuriomis populiariausiomis lankytinomis vietomis, pavyzdžiui, Laurisilvos mišku ir Vila Baleiros pilimi. Nereikėtų praleisti ir visame pasaulyje garsios Madeiros virtuvės patiekalų!

Laplandija – Norintiems patirti tikrai unikalių atostogų, Laplandija yra ideali vieta. Šiauriausias Suomijos regionas lankytojams siūlo nepamirštamus įspūdžius, pavyzdžiui, pasivažinėjimą sniego motociklais užšalusiais ežerais ar pasivažinėjimą šiaurės elnių traukiamomis rogėmis per snieguotus miškus. Žinoma, jokia kelionė į Laplandiją negali apsieiti be susitikimo su pačiu Kalėdų Seneliu.

Slidinėjimo kelionės – pastaraisiais metais slidinėjimo kelionės tampa vis populiaresnės ir nesunku suprasti kodėl. Europoje yra vieni gražiausių slidinėjimo kurortų pasaulyje, kuriuose siūloma daugybė pramogų – nuo slidinėjimo ir snieglenčių sporto iki SPA procedūrų ir gurmaniškos virtuvės. Tarp populiariausių slidinėjimo vietų yra Prancūzijos Les Trois Vallées (Trys slėniai), Šveicarijos Zermatto slidinėjimo kurortas, įsikūręs netoli Matterhorno kalno, ir Austrijos Kitzbühelio Alpės, iš kurių atsiveria vaizdingi vaizdai į žaliuojančius kalvų šlaitus, nusėtus tradiciniais nameliais.

Keliaukite – gyvenimas vienas ir jis be galo trumpas

Nesvarbu, kur šiais metais nuspręsite praleisti atostogas, būtinai pasinaudokite viskuo, ką kiekviena vietovė gali pasiūlyti! Visame pasaulyje jūsų laukia daugybė neįtikėtinų įspūdžių – nuo vulkaninių salų Madeiroje iki pasivažinėjimo šiaurės elnių traukiamomis rogėmis Laplandijoje. Taigi pradėkite planuoti kitą nuotykį jau šiandien.

Norintiems sutaupyti – keliaukite arba paskutine minute, arba gerokai iš anksto (4-8 mėnesiai) prieš. Šiuo atveju gausite geriausią kainos pasiūlymą. Tačiau taip pat prie šių privalumų turite įsivertinti ir rizikas. Pavyzdžiui vykstant į kelione besinaudojant paskutine minute – jos gali nelikti, o planuoti atostogas pusmetį ir daugiau anksčiau kartais taip pat gali būti sudėtinga.