LT EN

Edukacija

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI

BUKANTĖS DVARELIS – MARŠRUTE „PIENO KELIAS“

Žemaičių kulinarinis paveldas

Ši programa skirta įvairiaus amžiaus lankytojams. Šioje edukacinėje programoje lankytojai supažindinami su žemaičių kulinariniu paveldu – kaip ir kokiomis progomis buvo gaminami tradiciniai žemaičių valgiai (varškės sūris, spirginė, kastinys ir kt.),
paties lankytojams duodama išbandyti juos pasigaminti, naudojant senoviškus namų apyvokos rakandus, pasigaminus – degustuojama.

Registruotis
Laimutė Arlauskienė mob. +370 687 52836


Medumi kvepianti suvenyrinė žvakė

Edukacinė programa „Žvakių liejimas“. Jos  metu patys nusiliesite suvenyrinę bičių vaško žvakę, kuri jūsų namuose skleis ypatingą jaukumą ir medaus aromatą. Visos priemonės ir gamybos medžiagos yra suteikiamos. Jums tereikia „atsinešti“ gerą nuotaiką ir nusiteikimą išmėginti dar nebandytą, įdomią veiklą.
Programos trukmė 45 min. Ji skirta vaikams ir suaugusiesiems.Edukacinio užsiėmimo kaina grupei iki 25 asmenų – 15 eurų.

Registruotis
Aušra Petrošienė mob. +370 618 74169


Stebuklingos paukštės žąsies - plunksnaŠi programa skirta įvairiaus amžiaus lankytojams. Šioje edukacinėje programoje lankytojai
sužinos kuo ypatingas šis naminis paukštis. Žąsies plunksna, dailyraščiu perrašysite trumpą rašytojos Žemaitės kūrinio ištrauką. Ieškosite panašumų tarp rašytojos ir vienuolių rašytų tekstų. Patys patirsite rašymo ir kūrybos džiaugsmą.
Dalykų integracija: lietuvių kalba ir literatūra, biologijos ir istorija.
Edukacinės pamokėlės kaina grupei iki 25 asmenų 15 eurų

Registruotis
Aušra Petrošienė mob. +370 618 74169